Każdy z nas marzy o chwili odpoczynku z dala od codzienności i pracy. Czasami zdarzają się okoliczności, dla których taki wyjazd trzeba zaplanować. Wieczór panieński, urodziny, rocznica znajomości, każda okazja jest dobra. Ma to być taki wypad dla regeneracji sił i naładowania akumulatora. Świetnym pomysłem jest wyjazd do Warszawy, gdzie można ciekawie spędzić czas. Spacery o zachodzie słońca, galerie sztuki i muzea to kilka z nielicznych atrakcji, jakie czekają na odwiedzających w stolicy. Na początek jednak należy zaplanować nocleg i tu najlepszym rozwiązaniem może być nocleg w Warszawie w naszym kameralnym Hostelu na Lwowskiej. Do dyspozycji gości jest wiele pokoi, a jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę. To pokój stworzony z myślą o paniach, które marzą o wyjątkowym wypadzie w gronie przyjaciółek.

Nasz hostel zlokalizowany jest w ścisłym centrum Warszawy, w niedalekiej odległości od wyżej wspomnianych atrakcji i wielu innych ciekawych miejsc, które można odwiedzać nawet w czasie pandemii.

Ciekawe miejsca w Warszawie.

Warszawa należy do miast tętniących życiem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na odwiedzających czekają liczne sklepy i punkty usługowe. Na lewym brzegu Wisły zlokalizowane są bulwary wiślane, to super miejsce na spędzenie czasu wolnego. Znajduje się tam mini plaża, a promenada dostosowana jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób niepełnosprawnych. W upalne dni można się schłodzić przy fontannie i odpocząć na ławeczkach pod pergolami. 

Zobacz także: Jakie zasady bezpieczeństwa oferuje hostel?

W sezonie od maja do września otwarty jest Slow Market, wielokulturowy targ kulinarny. Dla miłośników zwiedzania jest Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum nad Wisłą, a dla fanów wrażeń Multimedialny Park Fontann. Będąc w Warszawie warto także zobaczyć piękny, romantyczny ogród, który znajduje się na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej. Ogród jest czynny codziennie do końca października, a wstęp do niego jest wolny.

Wróć